Laboratuvar Üniteleri

LABORATUVAR HİZMETLERİ
 
İnsan ve sağlığı konusunda sorumluluklarının bilincinde ve her zaman kendini yenileme ve geliştirme gayreti içinde olan Hastanemiz Laboratuvarları, hastalarının teşhis ve tedavi izlemelerinde, mevcut tüm laboratuvar imkanlarını, en verimli şekilde kullanabilmeyi, ortaya koyduğu uygulamalarla en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. 
 
Tıpta yaşanan son gelişmelerle birlikte , günümüzde "Kanıta Dayalı Tıp" kavramının doğmasına neden olmuştur. Buna göre, bir hastalığın teşhisi ve tedavisinin izlenmesinde, klinik verileri ile birlikte Laboratuvar verilerinin de doğrulayıcı olarak kullanılması söz konusudur. 
 
Laboratuvar personelimiz , eğitimli, deneyimli, dinamik, ekip çalışmasına inanan, insan haklarına saygılı ve hoşgörülü elemanlardan oluşmaktadır. Uzman hekimlerimizin istekleri doğrultusunda istekli, fonksiyonel ve üretken bir biçimde çalışma gayreti içerisindedirler. 
 
Laboratuvarlarımızda 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.Tüm acil niteliği taşıyan testler, mümkün olan en kısa sürede ve güvenli bir şekilde çalışılıp raporlanmaktadır. 
 
Biyokimya
Mikrobiyoloji